Jesień w wykonaniu Seniorów!

Średnia wieku drużyny seniorów w rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 wynosi prawie 24 lata, dokładnie (23,9). Najmłodszymi zawodnikami którzy pojawili się na IV-ligowych boiskach w barwach Klimontowianki byli: Wiktor Baran (16 lat), Dawid Wójcik, Mateusz Miłek, Kordian Orłowski, Karol Rutkowski oraz Domink Kaczor (17 lat). Najstarszymi, a zarazem jednymi z najbardziej doświadczonych zawodników zielono-czerwonych byli: Janusz Hynowski (42 lata), Łukasz Szymański (34 lata) oraz Mateusz Franus (30 lat).
Dziesięciu zawodników z 21 (którzy chociaż na 1 minutę weszli na boisko o mistrzostwo IV ligi) nie skończyło 20 roku życia.
Najwięcej minut spędzonych w barwach Klimontowianki w rundzie jesiennej ma Łukasz Cebula (1318 minut) następnie Mateusz Franus (1302 minuty) oraz Łukasz Szymański (1288 minut).
Najwięcej bramek strzelonych w tej rundzie ma Karol Wójciak 14 (12 + 2 karne). Pięciokrotnie do bramki rywali trafiał Maciej Kiliański, trzy trafienia zanotował Mateusz Nowak o jedno mniej bramkę ma Mateusz Franus a po jednym trafieniu zaliczyli Mateusz Miłek oraz Łukasz Chwała.
Najbardziej brutalnym zawodnikiem zielono-czerwonych był Mateusz Miłek. W 14 spotkaniach ujrzał 6 żółtych kartoników.
Czerwoną kartkę (nie 2 żółte) dostał tylko jeden nasz zawodnik Arnold Dudek w meczu z Jędrzejowem (7 minuta).
Dwa żółte kartoniki w jednym spotkaniu czyli kartę czerwoną otrzymali: dwukrotnie Mateusz Miłek w meczu z GKS Rudki oraz Pogonią Staszów, i tylko raz Mateusz Nowak w meczu z Neptunem Końskie.
Zespół prowadzony przez Grzegorza Klepacza w 15 spotkaniach ligowych zdobył 26 bramek zaś stracił ich 21.
Tylko w dwóch spotkaniach zielono-czerwoni potrafili nie stracić bramki. Wygrane przy własnej publiczności z Unią Sędziszów a także ostatni mecz ligowy rozegrany w Suchedniowie z tamtejszym Orliczem 0:4.