Wypowiedzi po meczu: Klimontowianka PBI - Kamienna

Po meczu ósmej kolejki świętokrzyskiej klasy okręgowej w której to zielono-czerwoni po bramkach Maćka Kiliańskiego, Michała Mikosy oraz Adriana Bernysia pokonali 3:0 Kamienne Brody głos zabrali prezes LKS Klimontowianka, Dariusz Krawczyk oraz grający trener ekipy z Bród, Marcin Dynarek.

Dariusz Krawczyk:
Wykorzystaliśmy sytuacje, które mieliśmy, strzeliliśmy trzy gole i ustawiliśmy wynik meczu już w pierwszej połowie. Rezultat mógł być większy, lecz nie wykorzystaliśmy kilku okazji. Goście nie mieli zbyt wielu sytuacji. Zrobiliśmy swoje, mamy trzy punkty i czekamy na następny mecz – powiedział prezes Klimontowianki,

Marcin Dynarek: Czwarta porażka z rzędu i po raz kolejny tracimy dużo bramek. Mieliśmy swoje dogodne sytuacje do strzelenia bramki , lecz zawiodła skuteczność. W drugiej połowie zagraliśmy lepiej , lecz to nie przełożyło się na wynik spotkania, Klimontów grał spokojniej z taką przewagą bramek. Wszyscy zdajemy sobie sprawę , że stracimy za dużo bramek i nad tym pracujemy. Uczymy się na błędach , nie da się wszystkiego powiedzieć czy pokazać na tablicy, aby to przełożyło się na zachowanie na murawie. Tyle o dzisiejszym meczu.​ - powiedział grający trener Kamiennej.