Dwie bramki Maćka Kiliańskiego. Klimontowianka wygrywa w pierwszym sparingu!

Dziś o godzinie 14.00, podopieczni Jacka Kurantego rozegrali swój pierwszy mecz kontrolny. Rywalem zielono-czerwonych była występująca w mazowieckiej lidze okręgowej, grupie Radom, Powiślanka Lipsko. Zielono-czerwoni swoje mecze kontrolne rozpoczęli od zwycięstwa pokonując drużynę z Lipska 3:2 (1:1).

Klimontowianka od 18 minuty przegrywała, błąd obrońców zielono-czerwonych wykorzystał Dawid Gardynik który otworzył wynik spotkania. W 34 minucie spotkania głową bramkarza rywali pokonał Jacek Rożek który dobrze nabiegał na dośrodkowanie Maćka Kiliańskiego. Zaraz po przerwie rywale znów wyszli na prowadzenie, tym razem konsekwentnie wykonując rzut karny. Podopieczni Jacka Kurantego odpowiedzieli w 68 minucie spotkania. Po podaniu Jacka Rożka, Maciej Kiliański "piętką" przerzucił sobie piłkę nad obrońcami Powiślanki i lobując bramkarza rywali doprowadził do remisu. W 90  minucie spotkanie znów dał znak o sobie Maciej Kiliański który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i uderzając futbolówkę w prawy, górny róg bramki ustalił wynik spotkania.

W zespole Klimontowianki zagrał Arkadiusz Duda, zawodnik między innymi Siarki Tarnobrzeg, Stali Nowa Dęba, OKS'u Mokrzyszów czy LZS'u Samborzec.

Klimontowianka I połowa: Adrian Lasota - Mateusz Nowak, Grzegorz Rzeszutek, Łukasz Cebula, Mateusz Miłek - Maciej Kiliańśki, Arkadiusz Duda, Karol Borycki, Arkadiusz Stępień - Adrian Bernyś, Jacek Rożek

Klimontowianka II połowa: Patryk Majchrowski - Arkadiusz Lasota, Mateusz Nowak, Konrad Pyszczek, Mateusz Miłek - Jakub Cebula, Łukasz Szymański, Dawid Wiśniewski, Maciej Kiliański - Łukasz Zielonka, Jacek Rożek.