Mecz i kolejka w podsumowaniu!

Niedzielny mecz skomentował kierownik zielono-czerwonych Daniel Kaczmarczyk. 20 kolejke IV ligi podsumował trener Neptuna Końskie, Waldemar Szpiega.

Daniel Kaczmarczyk: Pierwsza połowa zdecydowanie należała do nas. Po przerwie niepotrzebnie poszliśmy na wymianę ciosów, ale ostatecznie sięgnęliśmy po cenne punkty i do końca będziemy walczyć o utrzymanie - wspominał kierownik drużyny gospodarzy.

Waldemar Szpiega:  Widzę po tej serii kilka niespodzianek. Na pewno takową jest porażka Alitu Ożarów z GKS Rudki na własnym boisku. Zakończyła się także passa Hetmana Włoszczowa bez ligowej porażki. Widać, że w dołku nadal znajdują się: Naprzód Jędrzejów oraz Unia Sędziszów. Zaskakują też z pewnością rozmiary wygranej Zdroju Busko z Pogonią Staszów na jej terenie. My liczyliśmy na trzy punkty w pojedynku z Kamienną, a musieliśmy zadowolić się jednym. Myślę, że Wierna jest murowanym faworytem do pierwszego miejsca i awansu. Znacznie ciekawiej niż w czołówce powinna teraz wyglądać walka zespołów z dolnej części tabeli.

źródło: echodnia.eu